do góry

Współpraca

Zapraszamy do współpracy przy organizacji projektów Międzynarodowego Stowarzyszenia Studentów Medycyny IFMSA-Poland – jedynej medycznej organizacji studenckiej o zasięgu ogólnopolskim. Ogromna różnorodność tematyczna naszych akcji tworzy pole do współdziałania na wielu płaszczyznach.

Jako młodzi, dynamiczni, pełni entuzjazmu ludzie, studenci kierunków medycznych, pracujemy na co dzień na rzecz poprawy stanu zdrowia społeczności lokalnych, organizując liczne akcje profilaktyczne i edukacyjne. Współpraca przy realizacji naszych przedsięwzięć, a także licznych organizowanych akcji napawa nas entuzjazmem do dalszych działań i stanowi dowód docenienia naszej pracy na rzecz środowiska studenckiego i całego społeczeństwa. Wierzymy również, że promocja działalności naszej organizacji przyczyni się do wzrostu zaufania pacjentów i spojrzenia na rolę lekarza w życiu społecznym bardziej przychylnym okiem.

Wspierając naszą organizację partycypują Państwo w rozwoju młodego pokolenia lekarzy i zdrowia publicznego w Polsce. Współpraca z naszym Stowarzyszeniem umożliwi Państwu prowadzenia odpowiedzialnego biznesu Firmy a tym samym realnego działania dla dobra społeczeństwa. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszych projektów i mamy nadzieję, że spotka się ona z Państwa zainteresowaniem.

Będziemy wdzięczni za każdą formę udzielonego nam wsparcia lub promocji naszych działań. Zapraszamy do kontaktu - prezydent@ifmsa.pl lub przy użyciu poniższego formularza.

Formularz kontaktowy

Wszelkie Prawa Zastrzeżone © Międzynarodowe Stowarzyszenie Studentów Medycyny IFMSA-Poland 2023

realizacja: indemi